6 Eyl 2020Andrea Adelson ESPN Kıdemli Yazar Yakın ACC muhabiri.

6 Eyl 2020Andrea Adelson ESPN Kıdemli Yazar Yakın ACC muhabiri.

Oyun kurucu Jack West ve Tanner McKee birleşerek 216 yarda 26 pasın 16’sını tamamladı. 7 Kasım 2020Kyle Bonagura ESPN Personel Yazarı Close, Pac-12’ye 2014’te katıldı. Washington Eyalet Üniversitesi’ne katıldı. Twitter’da takip edin Stanford, COVID ile ilgili protokoller nedeniyle Cumartesi günü Oregon’a karşı oyun kurucu Davis Mills’e başlamayacak. 19, okul duyurdu. Mills’in pozitif test edip etmediği veya temas takibi nedeniyle müsait olup olmadığı belli değil. Savunma tarafı Trey LaBounty ve oyuncu Connor Wedington da müsait olmayacak. Cumartesi Twitter’da Wedington şunları yazdı: "Temas izlendim, COVID için negatif test yaptım. ” Mills’in yokluğunda, Stanford’un Junior Jack West’e başlaması bekleniyor. Dört kariyer maçında West, 147 yarda 37 pasın 16’sını touchdown yapmadan tamamladı. Geçen yıl bir maça başladı, UCLA’ya 34-16 mağlup oldu. Alabama yerlisi West, ESPN’nin No.

2018 Sınıfı’nda 7. sırada yer alan cep paspası, oyun 19: 30’da başlayacak. ABC ve ESPN Uygulamasında ET. 26 Ekim 2020 İlişkili Basın DURHAM, N.C. – Duke Blue pivotu Will Taylor, sağ dizindeki ameliyat nedeniyle süresiz olarak dışarıda kalacak.Taylor’un, NC State’te 17 Ekim’de aldığı bir sakatlık nedeniyle Salı günü prosedürü uygulayacak. Duke’un sezon öncesi diz sakatlığı nedeniyle ilk beş oyuncusu Jack Wohlabaugh’u kaybetmesinin ardından kırmızı tişörtlü genç, başlangıç ​​pivotu olarak devraldı.

Gilbert, sağ ayağındaki gevşek bir kemik parçasını çıkarmak için ameliyata ihtiyaç duymadan önce ilk iki maça Eylül ayında başladı. 2018’de sezon sonu kalça sakatlığı geçirmeden önce Gilbert, 2017’de bir Associated Press All-Atlantic Conference birinci takım seçimdi. Bu sakatlıktan kurtulurken 2019 sezonunu kaçırdı.Duke, Cumartesi günü tek başına konferans dışı maçında Charlotte’u konuk ediyor. 6 Eyl 2020Andrea Adelson ESPN Kıdemli Yazar Yakın ACC muhabiri. 2010 yılında ESPN.com’a katıldı.

Florida Üniversitesi mezunu, Twitter’da takip edin: Chase Brice, sezonun Notre Dame’de açıldığı zaman Duke için oyun kurucu başlayacak, koç David Cutcliffe Pazar günü yaptığı açıklamada, Clemson’dan transfer olan Brice, Chris Katrenick ve Gunnar Holmberg ile başlangıç ​​için yarıştı. Sezon öncesi uygulamalar boyunca iş."Cutcliffe yaptığı açıklamada, sağlıklı bir oyun kurucu odamız var ve rekabetin herkesi daha iyi hale getirdiğini söyledi. "Nihayetinde, Chase en yüksek oranda oyun oynadı."Editörün PicksDuke, Wohlabaugh’u dizinden sakatlanarak kaybetti Brice, son iki sezonu Trevor Lawrence’ın yedek parçası olarak Clemson’da geçirdi. 25 kariyer maçında, 9 gol ve 4 müdahale ile 1.023 yarda 82-of-136 gitti, 187 yarda ve bir puan için 30 kez koşarken Brice, bu yılın başlarında ESPN ile yaptığı röportajda Clemson’dan transfer kararı aldığını söyledi. çünkü verecek daha çok şeyi olduğunu hissetti ve başlamak için bir fırsat istedi. Blue Devils sezonu Cumartesi günü açıyor. İlişkili Basın SEATTLE – Antrenör Jimmy Lake, kısmen Huskies kadrosunun çoğu yaz boyunca Seattle’dan hiç ayrılmadığı için, Pac-12 sezonu Kasım ayı başlarında başladığında Washington’un hazır olacağına inanıyor.Lake kısa bir süre sonra Salı günü konuştu. Şehir dışından oyuncuları kampüse dönüp yedi günlük karantinadan geçtikten sonra, Huskies ikinci antrenmanlarını tamamladı.Lake ve oyuncuları, özellikle Pac-12’nin yedi maç oynamaya çalışacağını bilerek başlamak için heyecanlandı. mevsim."Lake, piyangoyu yeni kazandık gibi görünüyor dedi. "Burada o kadar heyecanlıyız ki, dört gözle bekleyeceğimiz bir sezon ve hazırlanmamız gereken bir şey var.

Şu anda moralimiz tavan yapıyor."Lake, Huskies kadrosundaki oyuncuların yaklaşık% 70’inin, Pac-12’nin başlangıçta sezonun başlangıcını gelecek yılın başlarına ertelediğini duyurmasının ardından Seattle’da kaldığını tahmin etti.https://gamblingprofessors.com/tr/bahis-siteleri/ Lake’in eve gönderdiği tek oyuncular, Huskies’in yaz köprüleme programına katılan gerçek birinci sınıf öğrencileriydi.Bu, hazırlanacak bir sezon olmamasına rağmen, Seattle’daki oyuncular hala antrenman yapıyordu. Sezonun 6-7 Kasım hafta sonu başlaması planlandığına göre, program koronavirüsün planlarını bozmasını engellemeye çalışırken bile hazırlıklar devam ediyor."Lake, Washington Üniversitesi futbol programında kendimizi yalıtmalı ve kendi balonumuzu yaratmalıyız dedi. "Ve daha önce de söylediğim gibi, Pac-12’de bunu en iyi yapan takım büyük olasılıkla o (şampiyonluk) kupasını elinde tutacak."Washington için büyük odak noktası oyun kurucudaki rekabet olacak. Huskies, ülkedeki bahar antrenmanı olmayan birkaç takımdan biriydi, bu nedenle yeni saldırı koordinatörü John Donovan’ın sistemini öğrenmek, COVID-19 salgını öncesi kış toplantıları ve sanal toplantılar ile sınırlıydı. Jacob Sirmon, Dylan Morris, Ethan Garbers ve Kevin Thomson, QB işi için dört adaydır.

Thomson, Sacramento State ile FCS seviyesinde de olsa bir oyuna başlayan tek kişidir. Sirmon, Washington için bir maçta oynayan tek kişi."Eğitim kampına girdiğimizde heyecan verici bir rekabet olacak. Ekibimizin izlemesi, koçluk ekibimizin izlemesi heyecan verici olacak ve hepinizin izleyeceğini ve hayranlarımızın izleyeceğini biliyorum, dedi Lake. "Siz daha önce benden alıntı yaptınız, tekrar söyleyeceğim, fırsat eşitliği sağlayan bir işverenim. Bizim planımızı yürütebileceklerini, hücumumuza liderlik edebileceklerini, akıllıca kararlar verebileceklerini ve oyunlar yapabileceklerini kim gösterirse, başlangıç ​​noktası olacaktır."Lake ayrıca, Joe Tryon ve Levi Onwuzurike’ın NFL seçmeleri için ilan ettikten sonra savunma cephesinin yetersiz kalacağını ve sonbaharda Pac-12 oynamaya çalışırken bile geri dönmeyeceklerini açıkça belirtti. Muhtemel erken ayrılma bir savunmaydı Elijah Molden, ancak son sezonunda kalmayı seçti.

Molden, özellikle Lake’in ilk sezonunda oturmayı ve izlemeyi kaldıramayacağını söyledi."Koç Lake, ona tamamen inanıyorum, dedi Molden. "UW’deki son yılım ve bu onun ilk yılı ve ona iyi bir notla başlamak istiyorum." 12 Kasım 2020 İlişkili Press Texas Longhorns oyun kurucu Sam Ehlinger, Memphis Tigers oyun kurucu Brady White ve Washington Huskies viraj oyuncusu Elijah Molden, kolej futbolunun en iyi bilim adamına verilen Campbell Trophy’nin 12 finalisti arasında yer alıyor. Finalistler, Ulusal Futbol Vakfı tarafından Perşembe günü açıklandı. Üniversite futbolunun her seviyesinden geliyor ve en az 3,2 not ortalamasına sahip olmalı ve son sınıf veya yüksek lisans öğrencisi olmalıdır. Diğer finalistler Tennessee hücum yan hakemi Brandon Kennedy; Donanma korneri Cameron Kinley; Boise State defans oyuncusu Kekaula Kaniho; Charlotte savunma sonu Tyriq Harris; Grand Valley State defans oyuncusu Tyler Bradfield; Abilene Christian defans oyuncusu Jack Gibbens; Alabama Eyaleti, Ezra Grey’e koşuyor; Illinois Eyaleti hücum yan hakemi Drew Himmelman; Her finalist 18.000 $ ‘lık bir yüksek lisans bursu alacak ve kazanan William V. Campbell Trophy ile birlikte 7.000 $’ lık lisansüstü burs parası alacak. 22 Kasım 2020Kyle Bonagura ESPN Personel Yazarı Close, Pac-12’ye 2014’te katıldı. Washington Eyalet Üniversitesi’ne katıldı. Twitter’da takip edin Bu hafta Washington ile Washington Eyaleti arasındaki Apple Cup rekabet oyununun oynanmayacağını duyurdu. Karar, WSU’nun Cumartesi günü Stanford’a karşı oynadığı maçın, COVID-19 ile ilgili karantina ve izolasyon protokollerindeki oyuncuların bir sonucu olarak oynamak için gereken 53 burslu oyuncu eşiğini karşılamaması nedeniyle iptal etmek zorunda kalmasından iki gün sonra geliyor."WSU atletik direktörü Pat Chun, programımızın geri kalanında çalışırken, sezonun sonraki bir noktasında oyunu yeniden planlamamıza izin verecek herhangi bir senaryo ortaya çıkarsa, Pac-12 Konferansı ve UW ile iletişim kurmaya devam edeceğiz, dedi. Bir açıklamada."Washington’un atletik direktörü Jennifer Cohen yaptığı açıklamada, bu hafta Boeing Apple Cup’ı dört gözle beklediğimizden, bunun oyuncularımız, antrenörlerimiz ve personelimiz ile Husky Nation için çok hayal kırıklığı yarattığını söyledi. "Bu, kolej sporlarındaki en iyi rekabetlerden biridir ve her yıl sezon başında bu maçı daire içine alıyoruz. Bu oyuna öncelik vermek için Pac-12 ile birlikte çalışacağız ve her iki okul için de açık bir tarih olması durumunda onu oynama fırsatlarını araştıracağız. … Futbol programımıza bu hafta sonu rekabet etme fırsatı sunmak istiyoruz ve başka bir rakip bulmak için çalışıyoruz."Editörün SeçtikleriWash. State-Stanford, COVID-19 nedeniyle iptal edildi Kaynak: WSU’dan de Laura pozitif çıktı, Sat.1 ile İlgili Bu hafta bir rakibi olmadan, Cal’a karşı sezon açılışını iptal eden Washington, oynayacak bir yedek takım bulmaya çalışacak.

Pac-12 bu hafta konferans dışı oyunlara izin vereceğini ve yılın başlarında belirlenen bir politikayı tersine çevireceğini duyurdu.Washington bu hafta yeni bir oyun oynamak için BYU’ya ulaştı, ancak sekizinci sıradaki Cougars direndi, kaynaklar ESPN’e göre. Kaynaklara göre BYU, Washington ile bir maç yapmayı ve ardından Pac-12’yi başka bir lig rakibi ile eşleştirmekten endişe ediyordu – Arizona State bu hafta tekrar oynayamazsa muhtemelen Pazar günü Utah. Herhangi bir haftada bir Pac-12 rakibi Perşembe gününün sonunda müsait olursa, konferans oyunu konferans dışı oyun yerine oynanmalıdır.BYU, oyunu kabul edip hazırlıklara başlamadan önce daha güçlü bir garanti istedi."BYU atletizm direktörü Tom Holmoe yaptığı açıklamada, futbol oyunları ekleme seçeneklerini keşfetmeye açık olduğumuzu ve sezon boyunca bulunduğumuzu söyledi. "Bu keşif sürecinde, konum, oyun için hazırlık süresi, oynanma şansı, yürürlükte olan test protokolleri ve oyunun özgeçmişimiz için ne yapacağı gibi dikkate alınması gereken çeşitli faktörler vardır."Sezonun bu noktasında, dokuz maç oynadıktan ve ulusal sıralamada yer aldığımızdan, her iki takımın da yararına, ortak açık tarihlerde diğer takımlarla olası eşleşmeler için tartışmalara dahil oluyoruz."Ne Washington ne de Washington Eyaleti konferans şampiyonası maçına katılmaya hak kazanmazsa, Pac-12’nin 18-19 Aralık hafta sonu için Apple Kupası’nı düzenlemeye çalışması bekleniyor. ESPN kıdemli yazarı Adam Rittenberg bu rapora katkıda bulundu. 28 Kasım 2020 AP SEATTLE – – Elijah Molden, Trent McDuffie’nin Utah’ın son çaresizlik atışını çektiğini gördü ve bir heyecan, neşe ve rahatlama dalgasıyla alt edildi. Sefil bir ilk yarıdan sonra, Molden ve takım arkadaşları en büyük geri dönüşlerden birini gerçekleştirdiler. Washington’un tarihi. “Dürüst olmak gerekirse, aslında bu bir maçın sokak dövüşü olduğu için oldukça duygusallaştım,” dedi Molden. Devre arasında 21-0 düştü, Washington, Dylan Morris’in 16 yardada Cade Otton’a vurmasıyla geri dönüşünü tamamladı. Huskies’e Cumartesi gecesi Utah karşısında 24-21 galibiyet vermek için kalan 36 saniye ile touchdown pasosu.Morris ve Otton son sürüşün yıldızlarıydı ve McDuffie’nin Jake Bentley’in çaresizliğini son anlarda yakalaması çarpıcı geri dönüşü perçinledi. Okul tarihinde beşinci kez Washington (3-0) kazanmak için 21 veya daha fazla puanlık bir açıktan ralli yaptı ve Huskies’in UCLA 21-0’ı takip ettiği ve 28-27 galibiyet için ralli yaptığı 1989’dan bu yana ilk oldu. Muhtemelen yaptığım ilk geri dönüş Washington’un defans oyuncusu Zion Tupuola-Fetui, hiç bir zaman parçası olmadı ”dedi. “Sadece o anı almak zorundaydım.” Morris, Washington’un son sürüşünde harikaydı, Huskies’i 88 yarda dört dakikadan daha kısa bir sürede aldı, soluna yuvarlanarak kazanan sürüşü kapattı ve büyük sıkı ucunu bulmak için vücudunun üzerine attı. .

Otton, 108 yarda sekiz yakalamaya ve bir çift ikinci yarı TD resepsiyonuna sahipti.Morris, 272 yarda için 23’te 38’di ve iki TD geçişi üç engelleme ile birlikte gidiyordu. Washington’un son sürüşünde 71 yarda 6’da 9’daydı, buna çırpınmanın başarısız olduğu ancak Morris’in yine de Otton’a vurduğu bir oyun da dahil olmak üzere. Washington koçu Jimmy Lake, “Olumsuz durumlarda sahip olduğu sakinlik türü bu” dedi. “Gerçekten oradaki sekans, Dylan Morris’in neyle ilgili olduğunu gerçekten yakalıyor.” Utes ve Huskies arasındaki beklenmedik karşılaşma, her iki takımın da rakipleriyle olan COVID-19 sorunları nedeniyle başlangıçta planlanan maçlarını iptal etmesinden sonra geldi. Utah’ın Arizona Eyaleti’ne seyahat etmesi planlanırken Washington’un rakibi Washington State ile oynaması gerekiyordu. Bentley, Utah’a ilk startında bir touchdown ve 144 yarda 23’de 16’ydı. Ancak Bentley ayrıca, üçüncü çeyrekte biri Washington’un geri dönüşüne ve son anlarda çaresizlik atmasına yardımcı olan iki müdahale yaptı. “Savunma bizim için topu geri alma ve sahadan çıkma konusunda harika bir iş çıkarıyor ve biz de aldık. geri vermeyi bırakmak ve bu benimle başlar. Kesinlikle sinir bozucu çünkü takımı yüzüstü bıraktığını hissediyorsun, dedi Bentley. Utah (0-2) 215 yarda koşarken Jordan 97 yarda koştu.

Ancak Ürdün, Washington bölgesinin derinliklerinde dördüncü çeyrekte Utes’e liderlik yapma şansına mal olan maliyetli bir kargaşa yaşadı. “İlk yarıda oynama şeklimiz kim olabileceğimizin göstergesi, ancak bitiremedik, Utah teknik direktörü Kyle Whittingham dedi. İlk yarıda 21-0 düştü, Washington üçüncü çeyrekte topun her iki tarafında uyandı. Kamari Pleasant’ın 2 yarda gol atma koşusu, ilk yarıdaki ilk vuruş mesafesini kapattı ve Washington, Molden’ın Bentley’i durdurmasının ardından 21-10 içinde çekildi ve bir saha golüne yol açtı. Utah’ın bir sonraki topunda, Bentley dördüncü ve 1 QB’ye gizlice girdi. Washington 41’de topu ters çevirdi. Üç maç sonra Morris, 21 yardalık tank avcısı vuruşunda Otton’ı vurdu ve Utah’ın farkı 21-17’ye düştü.Morris, dördüncü çeyreğin ortasında Ty Jones’u alt ettiğinde ve Vonte Davis tarafından durdurulduğunda bir hata yaptı, ancak birinci QB uydurdu. Otton, “Takımımızın istikrarlı bir lideri ve ikinci yarıda ortaya çıktı,” dedi. UTAH’IN STARTUtah’ın ilk yarısı neredeyse mükemmeldi ve geçen hafta USC’ye kaybettiği güçlü bir toparlanma oldu. Utes ilk yarıda toplam 221 yarda ve 134 yarda koştu.

Üçüncü düşüşlerde 7 üzerinden 4’tüler ve Bentley oyunları ayaklarıyla canlı tutmada mükemmeldi. Şutlarını attığında, Bentley ıskalamadı. İlk yarının son sürüşünde Bentley, Bryan Thompson’la üçüncü düşüşte 19 yardlık bir grevde bağlantı kurdu ve ardından onu 21-0’lık bir farkla son bölgenin arka köşesinde buldu. THE TAKEAWAYUtah: Utes oynamayı sever. Washington’a karşı yakın maçlar. Son altı kişiden beşi bir touchdown veya daha az bir sayı ile kararlaştırıldı.Washington: Tupulola-Fetui, Washington’un savunması için bir vahiy oldu. Sezona başlamak için ilk derinlik tablosunda yedek olarak listelendi ancak Laiatu Latu’nun sakatlığı Tupulola-Fetui’ye pas koşucusu olarak başlama şansı verdi.

Utah’a karşı üç çuvalı vardı ve şu anda yedi çuval ve üç zorla topa sahipti. Lake, “Üç Pac-12 oyununda bu tür bir prodüksiyona sahip olmanın olağanüstü olduğunu söyledi. UP NEXTUtah: Utes’in önümüzdeki Cumartesi Oregon State’i ağırlaması planlanıyor. : Huski’lerin önümüzdeki Cumartesi Stanford’a ev sahipliği yapması planlanıyor .—— Daha fazla AP kolej futbolu: https://apnews.com/Collegefootball ve https://twitter.com/AP–Top25 24 Kas 2020Kyle Bonagura ESPN Personel Yazarı Close, Pac-12’ye 2014 yılında katıldı. Washington Eyalet Üniversitesi’ne katıldı. Twitter’ı takip edin, Utah ve Washington Cumartesi günü Seattle’da oynayacak, Pac-12 Salı günü açıkladı.Oyun, Utah’ın Arizona State’e karşı oynadığı maçtan sadece saatler sonra bir araya geldi. iptal edildi ve bu hafta hem Utes hem de Huskies rakipsiz kaldı.